EIWA – křišťálový strom vzpomínek s kolumbáriem

Křišťálový strom EIWA s kolumbáriem u svých kořenů je unikátním řešením uchovávání vzpomínek a ukládání popela zesnulých. Impozantní strom vzpomínek na svých zářících křišťálových lístcích nese jméno našich blízkých a svými kořeny tiše chrání urnu s jejich ostatky.

Inteligentní LED čipy dokáží rozzářit konkrétní skleněný lístek v pulsujícím světelném režimu, jako vzpomínku na naše milované.

Moderní umělecký objekt s uzamykatelným skleněným altánem byl navržen pro hřbitovy. EIWA nabízí nádhernou, důstojnou a cenově dostupnou alternativu ke standardním hrobovým místům. Na velmi malém prostoru se získají stovky nových personalizovaných hrobových míst.

www.eiwa.cz

Minimální prostorové nároky

EIWA obsahuje 500 – 1000 lístků se zataveným kremačním popelem či jen vypískovaným jménem zesnulého.

Variabilní patentované řešení kolumbária je schopné pojmout např. 500 uren na minimální ploše 14 m2. Volitelnou součástí může být i hromadné úložiště popela.

Skleněný altán je vybaven bezpečnostním sklem a integrovaným tabletem pro ovládání a informace o Eiwě.

Na přání je možné dodat bezúdržbové designové lavičky.

Instalace i výměna lístků je velmi jednoduchá a rychlá. EIWA má minimální spotřebu, nenáročný provoz a návratnost investice je velmi rychlá.

Mobilní aplikace

Křišťálový strom od verze EIWA 2.0 je plně interaktivní.

Pozůstalí si sami mohou rozsvítit lístek stejně jako zapálí svíčku u hrobu, a to nejen při návštěvě stromu, ale také z domova prostřednictvím jednoduché a přehledné aplikace. Při návštěvě hřbitova je možné nastavit některou z přednastavených světelných atmosfér EIWY.

Správa a ovládání lístků je možná jak na webu, tak přes mobilní aplikaci pro android a iOS. Majitel lístku má k dispozici mnoho funkcí. Může například přidávat fotografie, životopis, parte, spravovat zprávy pozvaných hostů, sdílet přístup ke konkrétnímu lístku, rozsvěcet list i na delší dobu a nebo třeba měnit světelné scény Eiwy ve fyzické přítomnosti u stromu.

Administraci celého stromu řídí správce (např. pohřební služba).

Webová verze, kde najdete seznam všech existujících stromů Eiwa je na tomto odkaze eiwa.crystaltree.eu Mobilní aplikace si může stáhnout níže.