EIWA – křišťálový strom vzpomínek s kolumbáriem

Křišťálový strom EIWA s kolumbáriem u svých kořenů je unikátním řešením uchovávání vzpomínek a ukládání popela zesnulých. Impozantní strom vzpomínek na svých zářících křišťálových lístcích nese jméno našich blízkých a svými kořeny tiše chrání urnu s jejich ostatky.

Inteligentní LED čipy dokážou rozzářit konkrétní skleněný lístek v pulsujícím světelném režimu, jako vzpomínku na naše milované.

Moderní umělecký objekt s uzamykatelným skleněným altánem byl navržen pro hřbitovy. EIWA nabízí nádhernou, důstojnou a cenově dostupnou alternativu ke standardním hrobovým místům. Na velmi malém prostoru se získají stovky nových personalizovaných hrobových míst.

EIWA může velmi významným způsobem rozšířit nabídku služeb hřbitova, v některých případech i vytvořit zcela nový způsob ukládání ostatků, který na hřbitově doposud chyběl.

www.eiwa.cz

UNIKÁTNÍ DESIGNOVÉ KOLUMBÁRIUM

Výrobce kolumbárií Memory Crystal představuje revoluční řešení pro uložení uren a uchování památky na zesnulé.

  • minimální prostorové nároky, 14m2
  • možnost uložení 300 až 600 uren
  • vhodné i pro malé obce bez vlastního hřbitova
  • bezúdržbový provoz a dalších mnoho výhod
  • rychlé dodání a rychlá návratnost investice
  • cenově výhodné řešení

Minimální prostorové nároky

EIWA obsahuje 300 – 600 lístků s vypískovaným jménem zesnulého s možností zatavení symbolického množství kremačního popela.

Variabilní patentované řešení podzemního kolumbária je schopné pojmout až 600 uren na minimální ploše 14 m2. Volitelnou součástí může být i hromadné úložiště popela na dalších až 600 vsypů.

Skleněný altán je vybaven bezpečnostním sklem a integrovaným tabletem pro ovládání a informace o Eiwě.

Na přání je možné dodat bezúdržbové designové lavičky.

Instalace i výměna lístků je velmi jednoduchá a rychlá. EIWA má minimální spotřebu, nenáročný provoz a návratnost investice je velmi rychlá.

Mobilní aplikace

Křišťálový strom od verze EIWA 2.0 je plně interaktivní.

Pozůstalí si sami mohou rozsvítit lístek stejně jako zapálí svíčku u hrobu, a to nejen při návštěvě stromu, ale také z domova prostřednictvím jednoduché a přehledné aplikace. Při návštěvě hřbitova je možné nastavit některou z přednastavených světelných atmosfér EIWY.

Správa a ovládání lístků je možná jak na webu, tak přes mobilní aplikaci pro android a iOS. Majitel lístku má k dispozici mnoho funkcí. Může například přidávat fotografie, životopis, parte, spravovat zprávy pozvaných hostů, sdílet přístup ke konkrétnímu lístku, rozsvěcet list i na delší dobu a nebo třeba měnit světelné scény Eiwy ve fyzické přítomnosti u stromu.

Administraci celého stromu řídí správce (např. pohřební služba).

Webová verze, kde najdete seznam všech existujících stromů Eiwa je na tomto odkaze eiwa.crystaltree.eu Mobilní aplikace si může stáhnout níže.

poptávkový formulář

poslat