EIWA – křišťálový strom vzpomínek

Impozantní strom vzpomínek ve svých zářících křišťálových lístcích uchovává symbolické množství popela našich zesnulých. Alternativně může být na list vygravírovano pouze jméno. Inteligentní LED čipy dokáží rozzářit konkrétní skleněný lístek a předvolený světelný režim evokuje zapálenou svíčku na památku blízké osoby.

Moderní umělecký objekt vhodný pro klasické i moderní reprezentační prostory kolumbárií, obřadních síní. Venkovní verze musí být doplněna o skleněný altán, který chrání strom před nepřízní počasí a případnému vandalismu.

EIWA nabízí nádhernou, důstojnou a cenově dostupnou alternativu k bezejmenným hrobovým místům. Na velmi malém prostoru získáte stovky nových personalizovaných hrobových míst.

www.eiwa.cz

Mobilní aplikace

Křišťálový strom od verze EIWA 2.0 je plně interaktivní.

Pozůstalí si sami mohou rozsvítit lístek stejně jako zapálí svíčku u hrobu, a to nejen při návštěvě stromu, ale také z domova. Jednoduchá a přehledná aplikace umožňuje ovládat barevné a světelné režimy stromu až na úroveň konkrétního lístku. Při návštěvě hřbitova je možné nastavit některou z přednastavených světelných atmosfér EIWY.

Správa a ovládání lístků je možná jak na webu, tak přes mobilní aplikaci pro android a iOS. Majitel lístku má k dispozici mnoho funkcí. Může například přidávat fotografie, životopis, parte, spravovat zprávy pozvaných hostů, sdílet přístup ke konkrétnímu lístku, rozsvěcet list i na delší dobu a nebo třeba měnit světelné scény Eiwy ve fyzické přítomnosti u stromu.

Administraci celého stromu řídí správce (např. pohřební služba).

Webová verze, kde najdete seznam všech existujících stromů Eiwa je na tomto odkaze eiwa.crystaltree.eu  Mobilní aplikace si může stáhnout níže.

realizace