Vzpomínkové Diamanty

Co je Vzpomínkový Diamant  od Heart in Diamond?

Osobní diamant je vytvořen v laboratoři za přísně sledovaných podmínek. K vytvoření Vašeho osobního diamantu používáme uhlík získaný z Vašich vlasů či z kremačního popele Vaší blízké osoby. Výsledkem je pak unikátní diamant, který je skutečným poutem mezi Vámi a drahou osobou.

Naše lidská existence je formována bezvýhradní láskou, kterou chováme vůči členům naší rodiny, našim přátelům či našim zvířecím mazlíčkům. A právě kouzelné a nezapomenutelné chvíle, které jsme společně strávili, tvoří bohatý a pestrý obraz našich životů. Námi vytvářené překrásné a věčné diamanty si získaly obdiv a jsou velmi žádané. Naše šperky zosobňují hluboký cit a lásku, kterou v sobě k druhým chováme. Představují pouto mezi námi a našimi blízkými, vycházející přímo z našeho srdce.

Vytvořte si svůj vlastní diamant

Skutečný diamant. Váš zosobněný šperk od Heart In Diamond je 100% diamantem s naprosto shodnými optickými, fyzickými i chemickými vlastnostmi, jaké najdete u přírodních diamantů. Pro hodnocení diamantů Heart In Diamond se používají běžná kritéria 4C (váha, čistota, barva, brus).

V závislosti na typu diamantu, který si zvolíte, a také dle rozpočtu, který máte k dispozici, Vám tento seznam možných variant pomůže vytvořit si Váš skutečně osobní diamant.

www.Heart-in-Diamond.cz